O nás

Rodinná firma JS-Kovolak s.r.o. se postupně z malé kovovýroby transformovala do velmi dobře fungující společnosti, která má logicky nastaveny jednotlivé výrobní procesy tak, aby poskytla kvalitní ucelené výrobky nebo polotovary našim obchodním partnerům – tedy i Vám. Při výrobě velmi dbáme na kvalitu, která je zajištěna několikanásobnou kontrolou na všech úsecích výroby, při které jsme schopni včas odhalit případné i drobné nedokonalosti. K zákazníkovi se tak dostanou již pouze kvalitní výrobky.

Pravidelně investujeme do obnovy výrobního zařízení - za posledních pár let se naše firma rozrostla o tři nové stroje značky DURMA: CNC vysekávací stroj, CNC ohraňovací lis a CNC laser. Umíme svařovat MIG, MAG a TIG technologiemi, svařujeme ocel, nerez i hliník. Zkružujeme, soustružíme, brousíme, odmořujeme. Máme vlastní práškovou lakovnu, ale zajistíme i zinkové či titanové povrchové úpravy. Samozřejmostí je pískování nebo odstranění původního laku. Dále můžeme nabídnout komplexní služby jako je dodávání artiklů vyrobených společně s osvědčenými truhlářskými dílnami, výrobci skla, plastů nebo tiskařů, zabalené v kartonu i včetně instalačního manuálu. Poskytujeme i překlady do angličtiny pro naše zahraniční partnery. V případě potřeby jsme schopni zajistit kompletní výkresovou dokumentaci na velmi profesionální úrovni s možností renderů jednotlivých artiklů,  případně sestav artiklů do dodaných půdorysů konkrétních prostor, v provedení 2D nebo 3D.

Mimořádná pozornost věnovaná detailům, kvalitě a neustálému rozvoji našeho podnikání je to, co nás odlišuje od ostatních společností. V JS - Kovolaku bereme jako samozřejmost zhotovení cenové nabídky v relativně krátké době, udržování vysokého standardu kvality během celého procesu výroby a zajištění rychlého dodání Vašich výrobků k Vám. Díky tomuto všemu se můžeme těšit na společnou budoucnost s Vámi.